OPINIE

Fotograf który wykonuje swoją prace z pełną pasją i zaangażowaniem :) zdjęcia z wieczoru panieńskiego rewelacyjne :D atmosfera super :) czas sesji nieograniczony co dużo ułatwiło :) polecam i myśle że jeszcze nie raz skorzystam z usług zdolnej Pani fotograf :)

Paulina

Chcielibyśmy baaardzo podziękować za sesję zdjęciową. Pani fotograf idealna, zdjęcia przepiękne, że nie możemy ich przestać oglądać :) Chociaż myśleliśmy, ze nie nadajemy się do zdjęć, to Ewelina sprawiła, że efekty trudno opisać słowami :) Gorąco polecamy :) ♥

Hanna&Konrad

Gorąco polecam! Ewelina jest konkretna, sumienna i kontaktowa a przede wszystkim bardzo kreatywna. To nie są zwykle zdjęcia, to fotografie, które tworzą piękną opowieść i oddają emocje temu towarzyszące - wspaniała pamiątka na lata. Ma się wręcz wrażenie, że zdjęcia wychodzą samoistnie bez sztywnego pozowania. Co ważne współpracy towarzyszy miła i swobodna atmosfera. Fotograf na medal!

Małgorzata

Miła obsługa, słuchanie klienta, piękne zdjęcia, dbałość o zadowolenia klienta. Dziękujemy.

Agnieszka

Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za wspaniałą i niezapomnianą sesję. Profesjonalizm w każdym calu. Przemiła atmosfera. Zdjęcia przepiękne, pamiątka dla nas niezwykle ważna – Dziękujemy! i Polecamy :)

Martyna & Karol

Bardzo profesjonalne podejście, chociaż nie jesteśmy modelami, udało się wykonać zdjęcia, które przewyższają nasze oczekiwania ❤ Z całego serducha mogę polecić wykonywane usługi ❤

Aneta & Paweł

Sesja fotograficzna z Pierwszej Komunii Świętej córki udana, piękna, jesteśmy zadowoleni, Polecam! Bardzo dziękujemy.

Justyna

Bardzo miłe sesje zdjęciowe. Zdjęcia, które otrzymaliśmy wykonane profesjonalnie i precyzyjnie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Pani Fotograf jest w stanie przejechać całą Polskę, żeby uchwycić niezapomniane chwile. :) Jesteśmy zadowoleni i bardzo polecamy! :)

Anna & Piotr

Gorąco polecam sesje z Panią fotograf :)
Nasz Ludwik zazwyczaj nie jest chętny pozować do zdjęć lecz po sesji z chrzcin wróże mu karierę modela co potwierdzają cudowne zdjęcia . :)
Bardzo dziękujemy .

Olga

Dziękuję za profesjonalną fotografię chrzcielną :-) Zdjęcia wyszły znakomicie.
Polecam tym którzy chcą uwiecznić najpiękniejsze chwilę w życiu swoim i swojej rodziny. :)

Joanna

Bardzo miła, zdolna i przesympatyczna osoba. Ma świetne podejście do ludzi, a przede wszystkim do dzieci. Dzięki Ewelinie mamy przepiękną pamiątkę z dnia chrztu św. córki. Bardzo polecam, a wręcz zachęcam do skorzystania z jej usług! :)
 
Kinga
 

Miałam tę przyjemność na sesję z Eweliną. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu sesji, jak również z jej efektów w postaci pięknych zdjęć. Pełen profesjonalizm mimo młodego wieku. Polecam z czystym sumieniem, a sama pewnie jeszcze nie raz skorzystam z jej usług.
 
Ewelina


ej@mobilnyflash.pl
tel.: +48 512 169 606