OFERTA

Witam,

Chciałabym zachęcić Was do skorzystania z moich usług. Lubię to co robię i mam nadzieję, że wykonane przeze mnie zdjęcia sprawią Wam tyle samo radości co i mi,  zależy mi na Waszych pamiątkach.

Otaczają nas kochani ludzie, cudowne miejsca, które kiedyś się zmienią, nie można zatrzymać czasu, a chwila zatrzymana przez obiektyw, przypomina nam często jak bardzo wartościowe i piękne jest życie.

Dane miejsce oraz ludzie to historia, którą w skrócie będę starała się Wam przedstawić.

Uwielbiam słuchać różnych melodii, każdy utwór przypomina mi pewną osobę, wydarzenie. Mam nadzieje, że Wy oglądając moje fotografie, przypomnicie sobie coś ciekawego, jakąś nutkę i będziecie miło wspominać ten czas. 

 

Gdy przychodzi mała pociecha na świat, to moment, aby dostrzec jej charakterystyczny sposób patrzenia na otaczającą ją rzeczywistość, ludzi, na to co ją najbardziej zadziwia.

To dzień radości, wspólnego świętowania w gronie najbliższej rodziny, dlatego warto się postarać o pamiątki.
 
.


Pochodzę z malowniczej miejscowości Wólka Poznańska, która mieści sie w województwie lubelskim, ale jeśli chodzi o sesje nie ograniczam się do najbliższych terenów, jak sama nazwa wskazuje, mogę fotografować gdzie tylko chcę.


Działam legalnie. Wystawiam faktury. W celu uzyskania informacji cenowej zapraszam do kontaktu 512 169 606


ej@mobilnyflash.pl
tel.: +48 512 169 606